Potřebujete radu ohledně nemovitostí? Poradíme zdarma. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Potřebujete radu ohledně nemovitostí?

SPOLUPRÁCE

Naši partneři

Co přináší tato spolupráce?

Zbrojovku Brno jsme se rozhodli podpořit již při její působení ve 2.lize, a to hlavně z toho důvodu, že věříme, že Zbrojovka patří do nejvyšší soutěže. Tímto krokem jsme se rozhodli věnovat námi určenou částku na výchovu mládeže, což doufáme, že přinese pozitivní dopad na východu mladých hráčů v klubu. Jako partner se snažíme o to, aby výchova mladých hráčů byla jedním ze základních pilířů v tomto klubu.

 

Toto se nesnažíme podporovat pouze finančně, ale je pro nás důležité také vzdělání hráčů v oblastech realitního trhu a investic do nemovitostí. Jelikož fotbalový život je někdy neúprosný, jeden den hrajete finále Mistrovství světa a druhý den se můžete vážně zranit. Pro mladé hráče je toto důležité téma, a my se mu snažíme věnovat. I proto se Zbrojovkou vytváříme školení na tato témata pro celý A tým a všechny okolo. Hráčům pomáháme najít jejich vysněné bydlení, či nemovitosti na investice a mnohé další. 

 

Současně ale platí, že jako partner tady nejsme pouze pro hráče a funkcionáře klubu, nicméně tako pro vás – pro fanoušky. Dělá nám radost, když se na nás obrátí kdokoli, kdo má tento klub rád a využije právě naší pomoci jak při prodeji naší nemovitosti, tak například při jejím nákupu. Realitní trh je zkrátka někdy neúprosný a my jsme tady, abychom pomohli.

 

Zbrojovka zkrátka do ligy patří, a my jsme rádi, že se na jejím působení v ní můžeme tímto podílet.

Chcete se stát našim partnerem?

Zavolejte nebo napište