Do you need advice related to real estate? Consult us for free. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Do you need advice related to real estate?

WHAT OUR CLIENTS SAY

References

Realitní kancelář Century 21 Bonus Brno mohu jen doporučit. Skvělé jednání! Osobně bych chtěla moc poděkovat paní Dagmar Komárkové, za její osobitý přístup jak k prodeji bytu, tak ke koupi domu, je to člověk na správným místě. Ještě jednou děkuji.

Péťa Škarková

Dobrý den, jménem mé mamky bych vám a především paní Miroslavě Vodičkové velmi ráda poděkovala za realizaci prodeje pozemku. Pres "realitku" jsem prodej uskutečnit nechtěla, ale ve finále jsem opravdu příjemně překvapena za služby, vstřícné a ochotné jednání a lidský přístup. Takže velké díky, mamka má o starost s pozemkem méně a kupující o radost více. Jednoznačně doporučuji.

Miluše Waidhoferová

Nalézt a koupit vhodný stavební pozemek v Brně je téměř nemožné. Sledujete nabídky, divíte se, jak ceny rapidně rostou, setkáváte se s různými podivnými makléři a Váš sen o bydlení se pomalu vzdaluje. Pak se vaše cesty náhodně střetnou s Century 21 a Kristýna Bašta Vás přesvědčí o tom, že makléři mohou být skuteční odborníci, kteří svou práci dělají srdcem. Děkujeme právě jí za ochotu, energii, podporu a skvělé průvodcovské služby celým kupním procesem!

Lucie Svitavská

Na Century 21 Bonus Brno jsem náhodou narazila při hledání zprostředkovatele na prodej nemovitosti. Byla jsem mile překvapená, když jsem zjistila, že s Kristýnou Bašta je skutečně bašta spolupracovat. Je přímá, srozumitelná a ochotná. V oboru je na svém místě a proto jsem si ji vybrala i na můj druhý plánovaný obchod. Děkuji Jahodová

Olina Jahodová

S koupí stavebního pozemku v Brně, jsem se obrátil na realitní kanceláří Century 21. Ujala se mě profesionální realitní makléřka Kristýna Bašta. Nejen, že se mnou vybrala stavební parcelu podle mých představ, ale byla mi velkou pomocí při vyřizování stavebního povolení, které v jistých situacích vypadalo téměř nemožné získat. Dnes již stavím a jsem si vědom, že bez její pomoci by tomu tak nebylo. V budoucnu se na tuto realitní makléřku zcela jistě obrátím znovu. Děkuji Honza!!!

Jan, Brno

Dobrý den, koncem minulého roku jsem Vás oslovila ke zprostředkování prodeje bytu. Měla jsem představu prodat byt v krátkém časovém horizontu a přitom příliš neslevit ze svých požadavků vše se naplnilo ke spokojenosti. Poděkování patří Vám i celému pracovnímu týmu RK za poskytnuté služby, taktéž JUDr. Urbancové. Děkuji tímto za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, výbornou komunikaci a rychlé jednání. Osobnost realitního makléře je pro hladký průběh prodeje nemovitosti velmi důležitá. Za Vaši vykonanou práci a součinnost při prodeji bytu děkuji. S pozdravem

paní Krejčiříková

Vážený pane řediteli, chtěla bych vyjádřit své poděkování a spokojenost s jednáním pracovníka realitní kanceláře Century 21 pana Lukáše Peterka.

Oceňuji jeho mimořádně slušné a fundované vystupování při snaze vyjít maximálně vstříc zákazníkovi. Všechny podrobnosti, které jsem potřebovala o nabízeném bytě znát, mi průběžně ochotně zjišťoval, a během naší spolupráce mně také posílal nabídky, o něž bych mohla mít zájem. Kdykoliv měl ode mě nevyzvednutý hovor, volal v nejbližším možném termínu zpět, dokonce dovolil, abych mu v případě potřeby volala i v době jeho volna.

I když jde samozřejmě realitním kancelářím především o obchod, je důležité, když zákazník v opravdu tíživé situaci nepocítí až příliš tvrdě jeho drsná pravidla, s čímž jsem se také, naštěstí však zcela výjimečně, při svém pátrání po bytě setkala. I z toho důvodu tak pozitivně hodnotím nejen Lukášovo sympatické, ale i mimořádně empatické chování. To, že projevil velké pochopení se svízelnou situací osoby ve věku jeho babičky, bylo pro mě toho času opravdu velkou oporou.

Vážený pane řediteli, můj dík patří i Vám za vstřícnost a porozumění při jednání s mou dcerou, která s Vámi vyřizovala tuto záležitost v době mé dovolené.

Eva Pivodová

Dobrý večer, navazuji na prohlídku na ul.Prokofjevova. Jak jsem již tenkrát řekla, čekala jsem ještě na prohlídku jednoho bytu a zvažovala jsem, který byt je vhodnější. Rozlohou mi vyhovuje ten, který jsem navštívila po Vás, takže byt na Prokofjevove ul. nekoupím. Chci ale říct, že moc děkuji za vstřícnost a profesionalitu. Skutečně, za poslední rok bylo málo makléřů, kteří by se Vám vyrovnali. Prohlídka byla skutečně profesionálně na hodně vysoké úrovni. Přeju hodně spokojených zákazníku.

paní Patrasová

Byl jsem velmi spokojen se službami realitní kanceláře Century 21 Bonus Brno, včetně makléře pana Lukáše Peterka i právních služeb JUDr. Urbancové. S pozdravem

Jan Štych

100 % spokojenost, ochota k profesionalitě, rychlost komunikace a koupě bytu. Svou práci děláte s radostí a snahou uspokojit klienta. Moc vám děkuji.

Eva Surová

Paní Mackovou doporučuji pro její spolehlivost, flexibilitu a vysokou profesionalitu. Prodával jsem s ní dva byty a obchody proběhly rychle a prodal je za velmi dobrou cenu. Nakonec se jí podařilo pro mě sehnat nadstandardní rodinný dům přesně podle mých vysokých požadavků. Pokud budu v budoucnu opět řešit, ať už prodej nebo koupi nemovitosti, bude mojí první a jedinou volbou.

Suchodolskyj

Vážený pane Peterku, můžu Vám říci, že Váš přístup ke klientovi je naprosto profesionální. A to není fráze. Dokážete vyřešit i složité a pro jiné neřešitelné situace jako jsou případy např. s opatrovnickými soudy apod. Je škoda, že takových lidí s takovým přístupem není více. Z Vás - tak jako z ostatních realitních makléřů - nečiší "hlad" po ulovení klienta, ve Vaší práci není vidět žádné nucení nebo zavázání se ke spolupráci, naopak, vyzařuje z Vás klid, profesionalita a hlavně SNAHA o to, aby byl klient s Vašimi službami a s následným výsledkem, ať již jde o koupi, prodej nebo třeba jen konzultaci - naprosto spokojený. Děkuji, že jsem měl možnost s Vámi spolupracovat a pokud bych v někdy v budoucnu potřeboval realitní služby - již nikdo jiný. Přeji Vám hodně úspěchů - zasloužíte si je.

Roman Karlík

Paní makléřka Filousová byla velmi milá, vstřícná a sympatická. Velmi ochotně nám pomohla vyřídit všechny administrativní záležitosti a problémy, které nastaly s přepisováním energií v bytě. Řekla bych, že se nám věnovala až nad rámec svých povinností, vždy volala a ptala se, zda je vše v pořádku. S její prací jsme byli velmi spokojeni, byl na ni spoleh. Celé stěhování a zařizování nám moc usnadnila.

Monika Forethová

S paní Filousovou jsme byli naprosto spokojeni, poskytla nám profesionální službu, na kterou je 100% hodnocení málo.

Miroslav a MUDr. Vladislav Vilímkovi

Dobrý den paní Macková, byli jsme moc spokojeni, rychlý prodej, příjemná komunikace a vše bez problémů. Děkujeme Vám a určitě Vás rádi doporučíme dál. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a pohodový zbytek roku.

Mackovi

Dobrý den paní Macková, vše proběhlo v pořádku i energie jsou již přepsány. Velmi Vám děkuji za Váš čas a energii strávenou prodejem našeho bytu. Podařilo se Vám oslovit velmi mnoho zájemců, i když prodej nebyl rychlý (snadný), velmi oceňuji vaši vytrvalou a nepřetržitou práci. Díky Vám byl prodej celkově bez starostí do posledního detailu, včetně přepisu energií.

Ing. Jiří K.

Hezký večer, rádi bychom s manželkou poděkovali za skvělou spolupráci v rámci prodeje naší nemovitosti. V rámci procesu vlastního prodeje nemovitosti, komunikace, informací probíhalo vše v nadstandardní kvalitě a k naší maximální spokojenosti. Pokud budete do budoucna potřebovat velmi pozitivní referenci, jsme s manželkou k dispozici a gratulujeme k těmto skvělým zaměstnancům kanceláře Century 21 Bonus Brno. Ještě jednou díky a příjemný zbytek dne.

Olina J.

Dobrý den, chválím Vaši realitní kancelář a hlavně paní Kristýnu Bašta, která má profesionální přístup a je velice ochotná. Byli jsme velice spokojeni s rychlostí prodeje, ale i s přístupem a pomocí s vyřízením všeho potřebného.

Michal P.

Century 21 mi byla doporučena přítelem a s jejím výběrem na prodej svého domu jsem byl nadmíru spokojen a hlavně s jednáním a profesionálním přístupem paní makléřky Kristýny Bašta a celým zbytkem tým RK Century 21. Tuto RK mohu jen doporučit, od nabídky k celkové realizaci přes vyřízení veškerých právních formalit toto netrvalo dlouho. Tuto mohu opravdu vřele doporučit, protože mě a celé rodině velmi pomohli a podali pomocnou ruku nad rámec svých povinností při koupi a zajištění financování nové nemovitosti, tímto děkuji Century 21 a Kristýně Bašta.

Poláškovi

Dobrý den, paní Vodičková, s vašimi službami jako Realitního makléře jsem byl spokojený na 1. Profesionální přístup. Nemám nic, co bych vytkl.

Brůžek

Makléřka Miroslava Vodičková se zhostila prodeje naší nemovitosti s vysokým nasazením a profesionalitou. S jejím perfektním vystupováním a prezentací naší nemovitosti na internetu bylo dosaženo toho, že ve velmi krátké době byla naše nemovitost prodána za dohodnutou cenu. Také jsme byli velice spokojeni s tržním odhadem nemovitosti a cenou v dané lokalitě.

Skácelová, Kyselková, Žampachová

Příjemné vystupování, profesionální přístup, celá akce proběhla v pořádku. Rozhodně doporučuji.

Jan C.RD Brněnské Ivanovice

Dobrý večer, děkuji za zprostředkování a profesionální přístup při prodeji pozemku. Vše proběhlo v pořádku a peníze mám už na účtu. Přeji hezký večer a budu se těšit na další spolupráci.

Jaroš Vladimír

Dobrý den paní Vodičková chtěl bych vám poděkovat za vaši práci a ochotu při prodeji domu. Nemohu nic vytknout. Perfektní fotografie a prezentace, výborná komunikace, férové jednání a vše proběhlo hladce a bez problémů. Jsem velmi rád, že jsem pro prodej zvolil právě Vás a rozhodně Vás budu všem doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji do budoucna hodně štěstí a pohody. S pozdravem.

Kolář

Dobry den, milá Century 21. 😊 Jménem mé mamky bych Vám a především paní Miroslavě Vodičkové velmi ráda poděkovala za realizaci prodeje pozemku v Brně-Chrlicích. Přes "realitku" jsem prodej uskutečnit nechtěla, ale ve finále jsem opravdu příjemně překvapená za služby, vstřícné a ochotné jednání a lidský přístup. Takže velké díky, mamka má o starost s pozemkem méně a kupující o radost více. Jednoznačně doporučuji.

Miluše W., Brno - Chrlice

Dobrý den, průkaz nám přišel v pátek a v pořádku. Co se týče reference, byly jsme velice spokojeni a určitě bychom Vás doporučili. Na čem jsme se domluvili, to platilo, komunikace byla rychlá a dostačující, a když jsme potřebovali, vyšla jste nám ve všem vstříc, takže o nějakých negativech nemůže být vůbec řeč. Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat.

manželé Žďárští

Děkujeme paní Veverkové za její přístup, díky kterému proběhl prodej našeho bytu naprosto plynule a v krátké době. Pokud budeme někdy řešit podobné problémy, máme jasno, na koho se obrátit.

Martina K.

Chceme poděkovat paní Veverkové za její maximální úsilí ve věci sehnání rychlého pronájmu v momentě, kdy se nám zkomplikovala naše životní situace. Ještě jednou děkujeme.

manželé Drozdovi

Zaujali jsme Vás?

Zavolejte nebo napište