Potřebujete radu ohledně nemovitostí? Poradíme zdarma. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Potřebujete radu ohledně nemovitostí?

KOUPĚ NEMOVITOSTI

Jak probíhá koupě nemovitosti

Seznamte se s průběhem koupě vaší nové nemovitosti od první schůzky až po finální předání.
 

1) Osobní schůzka

Na začátku se zcela nezávazně potkáme a řekneme si, jak by případná spolupráce mohla vypadat. Vysvětlíme vám, co zahrnují naše služby, s čím vším vám můžeme pomoci a na vás bude, jestli se s námi rozhodnete spolupracovat.

2) Prohlídky

Prohlídka nemovitosti je první důležitý krok, který děláte, když hledáte nový domov. Náš makléř Vás vždy uvítá před nemovitostí.

Provede Vás bytem či domem, předá všechny informace a zodpoví Vaše dotazy. Poté Vám vysvětlí postup, co bude následovat, pokud Vás nemovitost oslovila.

Na Vás bude, abyste si nemovitost sami znovu prohlédli a položili si zásadní otázku: „Je to ono?“.

Pokud je odpověď ano, tak už máte skoro vyhráno. Našli jste to, co jste hledali a od nového domova Vás dělí už jen krůček.

3) Rezervace

Pokud Vás nemovitost nadchla a s makléřem a majitelem jste se dohodli, je čas udělat první oficiální krok ke koupi u nás v kanceláři.

A to podepsat rezervační smlouvu a složit rezervační jistotu.

Tímto krokem si zajistíte, že nemovitost již nebude dále nabízena k prodeji a je skoro Vaše.

4) Financování

Našim klientům vždy nabízíme možnost porovnat jejich nabídku financování s nabídkou od našeho spolupracujícího hypotečního poradce. Takže tuto možnost makléř nabídne i Vám.

Pokud mu dáte šanci, tak Vás poradce může velmi mile překvapit a pravděpodobně Vám dokáže ušetřit desítky tisíc.

5) Právní servis

Součástí našich služeb je i právní servis. Spolupracujeme již víc než 8 let s AK JUDr. Urbancové. Je to nejen skvělý profesionál, ale také skvělý člověk.

Dokáže vám zodpovědět všechny otázky, připraví srozumitelné smlouvy a zajistí vše potřebné na Katastru nemovitostí. 

Samozřejmostí je i úschova kupní ceny.

6) Předání nemovitosti

Nastala slavnostní chvíle, společně se s prodávajícím sejdeme na kupované nemovitosti, podepíšeme předávací protokol (včetně aktuálního stavu energií), převezmete si klíče a je to.

Můžete začít vybalovat. Stali jste se novými majiteli Vámi vybrané nemovitosti.

Teď máte důležitý úkol, se kterým Vám nepomůžeme. Vyměňte si štítky na zvoncích a schránkách, ať vás pošťák a přátelé najdou.

7) Převod energií

Máte novou nemovitost a jistě budete chtít i nadále odebírat elektřinu, případně plyn. Vy se musíte pouze rozhodnout pro konkrétního dodavatele a nahlásit nám to.

My už se postaráme o potřebné formuláře, které pro vás předvyplníme a při předání bytu stačí, abyste je jen podepsali. O ostatní se postaráme my.

8) A to je vše 🙂

Jste šťastným majitelem nové nemovitosti. Vše jste měl bez starostí. S čímkoli jste se na nás mohl(a) obrátit.

Takto postupujeme u všech našich klientů.

Zaujali jsme vás?

Neváhejte a kontaktujte nás.

800 128 101