Potřebujete radu ohledně nemovitostí? Poradíme zdarma. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Potřebujete radu ohledně nemovitostí?

CHCETE PRONAJMOUT SVOJI NEMOVITOST?

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Dlouhodobě se snažíme pro naše klienty vytvářet prostředí, kde můžou aktivně zhodnocovat své nájemní nemovitosti.

Jaký přínos pro Vás má spolupráce s naší kanceláří při pronájmu nemovitosti?

Stanovení tržního nájemného

Na základě vyplněného formuláře na našich stránkách nebo telefonátu do naší kanceláře dohodneme osobní schůzku na nemovitosti s makléřem. Po osobní prohlídce pro Vás do 48 hodin připravíme cenovou nabídku, za kterou nemovitost vykoupíme. Část finanční prostředků uvolníme už při podpisu kupní smlouvy.

Potřebujete svoji nemovitost prodat, ale chcete v ní zůstat bydlet za nájemné? I tuto situaci a další podobné jsme schopni společně vyřešit. Pro více informací nás kontaktujte.

Příprava nemovitosti a home staging

Než se pustíme do hledání nájemce, připravíme Vaši nemovitost a použijeme home staging, abychom získali co nejvyšší počet zájemců. Čisté prostředí zároveň pravděpodobněji přivede zájemce, kteří se budou o vaši nemovitost starat.

Profesionální fotografie a marketing

Zajistíme, aby se nabídka vaší nájemní nemovitosti dostala k co největšímu počtu potenciálních zájemců. Využíváme všechny internetové inzerce a navíc dokáže dosah podpořit umístěním nabídky na sociální sítě, kde se aktuálně pohybuje zhruba 45 % poptávajících o pronájem.

Právní servis

Na míru pro Vás připravíme nájemní nebo podnájemní smlouvu. Můžete se na nás obrátit i v případě, kdy budete potřebovat řešit dodatky smluv.

Výběr nájemce

Výběr vhodného nájemce je klíčový pro dobré fungování nájemního vztahu. Abychom minimalizovali rizika spojená s povinnostmi nájemce vyplývajících z nájemní smlouvy, zejména pak placením nájmu a služeb, prověřujeme každého vážného zájemce v dostupných registrech dlužníků, insolvencí a exekucí.

Jsme přesvědčení, že dlouhodobá spolupráce při pronájmu ušetří Váš čas a starosti.

Zaujali jsme Vás natolik, že chcete pronajímat nemovitost s námi?

Zanechejte nám vzkaz a my se s Vámi spojíme.

Pronájem nemovitosti snadno a spolehlivě.

Získejte bližší informace.

Proč pronajmout s námi: