Potřebujete radu ohledně nemovitostí? Poradíme zdarma. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Potřebujete radu ohledně nemovitostí?

DOVOLENÁ BEZ STAROSTÍ

Podílové vlastnictví rekračních nemovitostí

Do střední Evropy přichází nový standard v nákupu a vlastnění prémiových rekreačních nemovitostí v podobě cenově výhodného spoluvlastnictví bez starostí.

cílových zemí
0 +
základní vlastnictví
0 /8
dovolená bez starostí
0 %

Spoluvlastnictví

Většina rekreačních domovů je 10 měsíců v roce prázdná. Proč plýtvat penězi a časem na koupi celého domu, řešit problémy s vyřizováním, vybavováním a údržbou jen proto, abyste v něm strávili několik týdnů v roce?

Zvolíte si velikost Vašeho podílu a my už se postaráme o vše ostatní. Domov plně spravujeme, takže nemusíte pohnout ani prstem – vyjma rezervace pobytů v aplikaci.

Každá nemovitost má maximálně 8 vlastníků a Vy můžete vlastnit až polovinu podílů.

1/8 podíl = ~44 nocí v roce
1/4 podíl = ~88 nocí v roce

Garance hlavní sezóny

Pobyt si rezervujete prostřednictvím rezervačního systému. Tento systém zaručuje spravedlivé rozdělení slotů mezi všechny spoluvlastníky a umožňuje jak dlouhodobé plánování až 24 měsíců dopředu, tak i krátkodobé rezervace již 2 dny před příjezdem.
V případě překrývajících se rezervací jsou časové sloty s vysokou poptávkou (např. léto/Vánoce/Silvestr) automaticky upřednostněny rezervačním algoritmem.

Bezstarostné vlastnictví

Nabízené soukromé rezidence sdílí a užívá pouze 8 vlastníků. Abyste se při pobytu cítili více jako doma, můžete si své osobní věci bezpečně uložit do zabezpečených prostor.

Plánovaný pobyt můžete v našem systému změnit nebo zrušit bez sankcí, pokud ke zrušení dojde více než 21 dní před plánovaným příjezdem.
Každý podíl (1/8) poskytuje přístup k celkové kvótě 44 nocí, rozdělených do různých ročních období.

Sezóna

Celkem dní

Dní na majitele

Hlavní

56 nocí

7 nocí

Střední

64 nocí

8 nocí

Mimosezónu

232 nocí

29 nocí

Čím více podílů si majitel koupí, tím více se zvyšuje celková kvóta nocí (2 podíly – 88 nocí, 3 podíly – 132 nocí, 4 podíly – 176 nocí).

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na telefonním čísle: