Potřebujete radu ohledně nemovitostí? Poradíme zdarma. ✆  800 101 128 –  E-Mail: bonusbrno@century21.cz – Křenová 69, Brno

Potřebujete radu ohledně nemovitostí?

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

NAŠE SLUŽBY

Profesionální služby v realitách poskytujeme našim klientům již od roku 2003.

Odhad ceny nemovitosti

Správně určená cena nemovitosti je pro úspěšný prodej klíčová. Je to první krok k prodeji za nejvyšší cenu.
Známe faktory, které ovlivňují cenu místních nemovitostí, a rádi Vám s tím pomůžeme.

Home Staging

Homestaging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Díky tomu zvýšíme atraktivitu vaší nemovitosti a probudíme v klientovi zájem.

Blogger taking a photo of a modern bedroom

Profi Foto & Video

Fotografie jsou úžasným nástrojem jak ukázat příběh nemovitosti tím správným způsobem a zaujmout potencionálního majitele. Předání té správné nálady a dojem z prodávané nemovitosti je klíčové.

3D Půdorys a vizualizace

Nedílnou součástí kvalitního inzerátu je také půdorys či vizualizace, které slouží pro lepší představu o rozvržení prostoru. Tento skvělý nástroj nám hezky pomůže s celkovou prezentací nemovitosti.

Prezentace nemovitosti

Prezentace nemovitosti je pro úspěšný prodej základ. Každá nemovitost je jiná a potřebuje i jinou přípravu. My si s prezentací Vaší nemovitosti dáme záležet a vykouzlíme tu správnou atmosféru.

Spolehlivý právní servis je součástí našich realitních služeb a zároveň absolutní samozřejmostí

Právní služby

Důležitým prvkem každé obchodní transakce, jako je prodej nemovitosti, je dostatečné právní zázemí a spolehlivý servis, který je součástí našich služeb. Spolupracujeme již více než 8 let se skvělou advokátkou JUDr. Urbancovou.

Financování

Našim klientům vždy nabízíme možnost porovnat jejich nabídku financování s nabídkou od našeho spolupracujícího hypotečního poradce. Dokáže Vám zajistit ty nejvýhodnější podmínky financování.

Přepis nemovitosti

Prezentace nemovitosti je klíčová a my si s ní dáme záležet. Každá nemovitost je jiná a potřebuje i jinou přípravu. Inzerujeme na největších realitních serverech, propagujeme na sociálních sítích Facebooku, Instagramu.

penb

Energetický štítek

Prodávající má ze zákona povinnost si opatřit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy. Rádi Vám zajistíme vyhotovení PENB a veškeré další náležitosti za Vás a vy budete bez starostí.

Ostatní služby

Daň z nabytí nemovitých věcí

Rádi vám pomůžeme s vyplněním daňového přiznání i podáním na příslušný finanční úřad a vy se tak budete moci věnovat tomu, co máte rádi.

Poradenství

V realitách jsme jako ryba ve vodě.
Rádi vám zdarma poradíme, a to i v případě, že nejste náš klient.
Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás!

Prověření nájemníka

Prověříme vám budoucího nájemníka a vy tak budete mít z velké části zaručeno, že se nestane neplatičem. Kontrolou osobních údajů zjistíme, jestli na zájemce nejsou uvaleny exekuce, není hledaný policií atd.